خرید سرور اچ پی به همراه لیست قیمت سرور HP در سال ۲۰۲۴

خرید سرور اچ پی را برای شما آسان کرده ایم ، برای خرید سرور استوک ، نو یا کارکرده و دست دوم و اطلاع از قیمت سرور HP با شماره ۷۲۰۳۴-۰۲۱ در تهران تماس بگیرید یا به صورت آنلاین درخواست خود را ارسال کنید.

نکات مهم و طلایی برای خرید سرور اچ پی که شاید تا به حال به آن دقت نداشته اید!

خرید سرور اچ پی نیاز به استعلام قیمت از فروشندگان معتبر دارد که پیشنهاد میکنیم حتما بعد از تحقیق و اطلاع از نیاز خود ، با مشاوران و متخصصان فنی ما در شرکت آرسس پارت تماس بگیرید و راهنمایی لازم را در خصوص قیمت سرور HP ، لیست قیمت قطعات سرور اچ پی و همچنین تجهیزات سرور اچ پی متناسب با نیاز خود را جویا شوید . پیشنهاد میکنیم قبل از هر چیز مقاله سرور چیست را مطالعه کنید.

››› در ضمن می توانید برای اینکه هزینه کمتری را متحمل شوید به دنبال خرید سرور استوک یا سرور دست دوم باشید. شما می توانید برای خرید سرور دست دوم ، سرور یوزد یا سرور نو و اورجینال در تهران با ما تماس بگیرید.

خط ویژه فروش و مشاوره خرید : ۷۲۰۳۴-۰۲۱ 

خرید سرور اچ پی

قیمت سرور اچ پی و نکات مهم دیگر برای خرید آن

شاید در نگاه اول ، قیمت سرور اچ پی مهمترین عامل در خرید آن باشد اما موارد مهم دیگری هم در این امر تاثیر گذار هستند که بصورت خلاصه توجه شما را به آنها جلب می کنیم :
 

با نکات مهمی که در راهنمای خرید سرور HP و نکاتی که به آن ها اشاره شده و رعایت کامل آن ها می توانید خریدی عالی را تجربه کنید. در این قسمت ما به بررسی ۷ مورد از فاکتورهایی که زمان خرید سرور باید به آن دقت کنید، خواهیم پرداخت.

بنابراین هنگام خرید سرور HP حتماً این موارد را در نظر داشته باشید و متناسب با قیمت سرور HP خرید کنید:

بررسی محیط دیتاسنتر یا فضای اولیه:

شاید برایتان جالب باشد اولین موردی که برای خرید سرور اچ پی باید به آن دقت کنید، محیط دیتاسنتر است نه قیمت سرور اچ پی.

هر دیتاسنتر محیط خاص خود را دارد و سرور در شرایط خاصی نگهداری می شود. گاهی اوقات کاربران بدون توجه به محیط دیتاسنتر اقدام به خرید سرور می کنند که در این صورت ممکن است با مشکل مواجه شوند.

مثلاً ممکن است عمر سرور با توجه به شرایط نگهداری آن در دیتاسنتر کمتر شود که با توجه به قیمت سرور اچ پی ، این مسئله به صرفه نیست. البته سرورهای اچ پی مقاومت بالایی دارند و نسبت به بسیاری از برندها در شرایط سخت هم عمر بالایی دارند.

هدف استفاده از سرور اچ پی ای:

مسئله دیگری که کاربران هنگام خرید سرور اچ پی باید در نظر بگیرند، هدف خرید سرور اچ پی ای است. در واقع کاربران باید ببینند که از سرور قرار است در چه زمینه ای استفاده شود. سرورهای اچ پی سخت افزار خاص خود را دارند و هر یک از آن ها متناسب با کارایی خاصی تولید شده اند.

با در نظر گرفتن هدف استفاده از سرور، می توانید یک سرور اچ پی مناسب تهیه کنید و هدف خود را با آن پیاده سازی کنید. اگر مشکل بودجه ندارید و قیمت سرور HP برایتان اهمیت ندارد ، می توانید یک مدل بالاتر از چیزی که نیاز دارید را تهیه کنید تا برای همان هدف هم عملکرد بهتری را از آن ببینید.

بررسی کاربرد سرور اچ پی برای کسب و کار:

معمولاً کسب و کارهایی از سرور شخصی استفاده می کنند که شرایط خاصی دارند! مثلاً اگر سرور آنلاینی دارید که سرورهای اجاره ای پاسخگوی آن نیست یا دیتاسنترها حاضر به اجاره سرور به چنین کسب و کارهایی نیستند، خرید سرور اچ پی گزینه مناسبی است.

حتی گاهی اوقات ممکن است کسب و کاری داشته باشید که اطلاعات آن خصوصی باشد و نخواهید آن را روی سرور سایر افراد نگه داری کنید. در چنین شرایطی باید ببینید که واقعاً خرید سرور برای شما به صرفه و کاربردی است یا خیر! اگر پاسخ مثبت است، یک سرور اچ پی مناسب با کار خود خریداری کنید.

شناخت دقیق نیازهای کسب و کار:

یکی دیگر از مسائلی که هنگام خرید سرور اچ پی باید در نظر بگیرید، این است که نیازهای کسب و کار خود را بشناسید! بدون شناخت نیازهای کسب و کارتان نمی توانید سرور مناسبی تهیه کنید. هنگامی که شما نیاز کسب و کارتان را به خوبی می شناسید، به راحتی می توانید نتیجه خوبی از آن بگیرید.

در واقع شما در چنین شرایطی سروری خریداری می کنید که به راحتی پاسخگوی نیاز کسب و کارتان است. گاهی اوقات کسب و کارها هزینه زیادی برای خرید سرور کوچک می کنند اما چون به این مسئله توجه نکرده اند، سرور نمی تواند پاسخگوی نیاز آن ها باشد.

توجه به کارآمد بودن خرید سرور اچ پی:

کارآمد بودن سرور برای هر کسب و کار متفاوت است! هر کسب و کار نیاز خاص خود را به سرور دارد و هنگام خرید باید کارایی سرور را در نظر بگیرید. مثلاً ممکن است کسب و کاری به یک نوع تکنولوژی سرور نیاز داشته باشد که توانایی پردازش سریع دیتای بزرگ را داشته باشد و کسب و کار دیگری نیاز به پردازش گرافیکی داشته باشد.

بنابراین هنگام خرید سرور و با توجه به بالا بودن قیمت سرور اچ پی در بعضی از مدل های آن ، باید ببینید که نیاز شما دقیقاً چیست و سرور انتخابی چقدر برای شما کارآمد است.

خوشبختانه سرورهای اچ پی انواع مختلفی دارند و می توانند نیاز هر کسب و کاری را رفع کنند.

قیمت سرور اچ پی

قطعاً هنگام خرید سرور HP یکی از مواردی که برای کاربران اهمیت زیادی پیدا می کند، قیمت سرور اچ پی هست . هزینه خرید سرور اچ پی معمولاً بالا است و باید هنگام خرید، توجه زیادی به آن داشته باشید. گاهی اوقات کسب و کارها یک سرور ضعیف تر را برای کمتر هزینه کردن انتخاب می کنند که در این صورت نمی تواند نیاز آن ها را پاسخ دهد و باید مجدداً هزینه کنند و اینجاست که قیمت سرور اچ پی اهمیت زیادی برای خریدار یا مصرف کننده خواهد داشت .

قیمت سرور HP

گاهی اوقات هم کسب و کارها یک سرور بسیار قدرتمند و فراتر از نیاز خود انتخاب می کنند که در چنین شرایطی باز هم باید قیمت سرور HP و هزینه ای که بابت خرید آن باید پرداخت شود را مد نظر قرار داد.  بنابراین پیشنهاد می کنیم دقیقاً همان چیزی که نیاز دارید را انتخاب کنید و نهایتاً یک مدل بالاتر از مدل مورد نیاز خود تهیه کنید و توجهی به هزینه و قیمت سرور HP نداشته باشید تا در آینده بدون هیچ مشکلی بتواند پاسخگوی نیاز شما در سطوح عالی باشد.

ارتقای سرور اچ پی

ارتقای سخت افزار سرور HP

یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید سرور اچ پی باید به آن دقت کنید، امکان ارتقای سخت افزار HP آن است. البته نه تنها اچ پی، بلکه در برندهای دیگر هم برخی سرورها امکان ارتقاء دارند و برخی دیگر ندارند! شما باید سعی کنید سروری را انتخاب کنید که امکان ارتقاء سخت افزار داشته باشد تا اگر واقعاً به آن نیاز داشتید، بتوانید آن را ارتقاء دهید.

ارتقای سرور نسبت به زمانی که بخواهید سرور دیگری را خریداری کنید، هزینه بسیار مناسب تری خواهد داشت. پس هنگام خرید سرور اچ پی سعی کنید سروری را انتخاب کنید که قابلیت ارتقاء داشته باشد! حتی اگر قرار است هزینه اضافی کنید، باز هم برای شما به صرفه خواهد بود.

مراحل خرید سرور HP و تجهیزات شبکه

مشاوره خرید سرور

خرید سرور HP و آشنایی با مراحل آن

بررسی فضای فیزیکی موجود در مجموعه برای خرید سرور HP

۱- مشاوره برای خرید سرور HP مناسب

در اولین قدم یک شرکت باید درک درستی از کسب و کار خود داشته باشد و آن را به خوبی بشناسد؛  مثلاً اگر کسب و کاری دارید که به هیچ عنوان سرویس دهی به مشتریان حتی برای یک ثانیه هم نباید از دست برود باید بودجه زیادی برای تجهیزات IT در نظر بگیرید و چندین جایگزین برای هر سرویس خود بگذارید که در صورت Fail شدن هر کدام به سرعت دیگری فعال شود اما اگر مثلاً کسب و کاری دارید که فقط بحث امنیت اطلاعات برایتان اهمیت دارد و تعداد کاربر زیادی هم ندارید با خرید سرور HP ضعیف هم کارتان راه می افتد.

خرید سرور مناسب

مورد بعدی این است که چالش های شرکت خود را بشناسید، مثلاً شرکتی که اطلاعات مالی مهمی دارد دغدغه حفظ این اطلاعات را دارد، لذا باید برای حفظ این اطلاعات راهی بیاندیشد. یا مثلاً شرکتی که باید اطلاعات را با سرعت بسیاری از جا به جا کند باید از هاردهای SSD یا NVMe استفاده کند.

۲- بودجه

قدم دوم برای خرید سرور HP مشخص کردن بودجه شرکت ها برای تهیه این تجهیزات می باشد. بی شک این قدم، مهمترین و پرچالش ترین قدم برای تمامی شرکت ها می باشد. بسیاری از شرکت ها با وجود اینکه میدانند که به خرید سرور اچ پی نیاز دارند اما به دلیل هزینه زیاد آن از خرید صرف نظر می کنند غافل از اینکه دیتا و زیرساخت آنها به شدت در معرض ریسک است که اگر اطلاعات آنها از بین برود باید چندین برابر هزینه قیمت سرور HP را پرداخت کنند تا به اطلاعات خود دست یابند که احتمال آن هم بسیار کم است.

هزینه خرید سرور

بودجه مورد نیاز برای خرید سرور HP

برای اینکه یک شرکت، سازمان و ارگان بتواند با کمترین هزینه بهترین و مناسب‌ ترین سرور HP را خریداری کند یا باید نیروی خبره IT یا به اصطلاح ITMAN قوی داشته باشد که براساس نیازمندی هایشان تجهیزات را بخرند یا باید از ادمین ها و فروشنده های شرکتهای فروشنده تجهیزات IT مورد اعتماد مشاوره دریافت کنند.

۳- مشاوره از ادمین

امروزه شرکت های زیادی کار فروش سرور HP و دیگر تجهیزات آن را انجام میدهند؛ بسیاری از شرکتها یک نفر به خصوص برای بخش حوزه فناوری اطلاعات ندارند و دیگر کارمندان کارهای مربوط به این حوزه را انجام می دهند، بهترین راه مشاوره گرفتن از شرکتهای فروشنده قطعات سرور HP است البته شرکت های قابل اعتماد و مطمئن!

راهنمای خرید سرور HP

مشاوره با متخصصان فروش سرور در شرکت آرسس

 یک ادمین برای شما مشخص می‌کند که باتوجه به نیاز شرکت شما (سرویس هایی که میخواهید، تعداد کاربران، نرم افزارها و …) چه مدل سرور (رکمونت یا تاور)، چه تعداد هسته فیزیکی و مجازی پردازنده، چه میزان رم، چه مقدار هارد و فضای ذخیره سازی، چند پورت شبکه با چه سرعتی، کارت FC در صورت نیاز، پاور، سیستم عامل، مجازی سازی، چه تعداد ماشین مجازی و دیگر سخت افزار یا نرم افزاری نیاز دارید که به اصطلاح به این کار Solution می گویند.

سولوشن به قدری اهمیت دارد که میتواند باعث پیشرفت یک شرکت از نظر هزینه و عملکرد یا موجب پسرفت آن باشد.

برای مشاوره و ارائه راهکارهای مناسب برای خرید سرور اچ پی و دیگر تجهیزات شبکه می توانید با متخصصین شرکت آرسس در ارتباط باشید.

۲- هدف گذاری | چرا به سرور HP نیاز داریم ؟

هدف از خرید سرور HP

در واقع چه نیازی بیشتر از سایر نیازها برای خرید سرور اچ پی برای مجموعه خود احساس می‌کنید؟ آیا نیاز اصلی شما به اشتراک‌گذاری فایل‌ها و فولدرها بین کارکنان است؟ یا نیاز به اشترک گذاشتن، کنترل و مدیریت اینترنت در اولویت است؟

خرید تجهیزات سرور hp

راهنمای خرید تجهیزات سرور hp

آیا برای دسترسی بیرون از مجموعه به اطلاعات درون مجموعه، نیاز به تهیه سرور پیدا کرده‌اید؟ آیا برای اینکه از اطلاعات مهم خود محافظت کنید، تصمیم به خرید سرور HP گرفته اید یا قصد دارید سطوح دسترسی مختلف برای دسترسی به اطلاعات مهم مجموعه برای کارکنان خود ایجاد کنید؟ آیا می‌خواهید اطلاعات بسیار حجیم مجموعه خود را در یک مکان مدیریت کنید؟
پاسخ این پرسش‌ها می‌تواند تأثیر مستقیمی در انتخاب سرور متناسب با مجموعه شما داشته باشد. برای مثال اگر محافظت از اطلاعات مهم مجموعه‌تان در اولویت است، باید سروری تهیه کنید که Raid Controller سخت افزاری مناسب داشته باشد تا بتوانید سطوح مختلف امنیتی در لایه هارددیسک‌ها در سرور خود ایجاد کنید.

اگر دسترسی از بیرون مجموعه به کمک اینترنت به سرور داخل مجموعه در اولویت است، باید سروری تهیه شود که به لحاظ سخت‌افزاری این امکان را فراهم آورد. اگر نگهداری اطلاعات حجیم مجموعه در اولویت است، باید سروری تهیه کنید که به لحاظ تعداد و نوع هارددیسک‌های قابل پشتیبانی، حجم و فضای مدنظر شما را فراهم آورد.

۳- شناسایی کامل و دقیق نیازهای شما

کدام سرور HP مناسب است ؟

سرور مناسب دستگاهی است که به لحاظ مشخصات فنی متناسب با مجموعه شما باشد، یعنی مشخصات فنی آن به شکلی باشد که نه کمتر از نیاز مجموعه و نه خیلی بیشتر از آن باشد؛ چراکه هر چه مشخصات فنی سرور اچ پی بهتر باشد، قیمت آن نیز به همان میزان بیشتر خواهد بود. بنابراین، برای خرید سرور اچ پی متناسب با مجموعه خود ، باید به‌ درستی نیازهای مجموعه را شناسایی کنید.

از مؤلفه‌های مهم در این موضوع می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعداد رایانه‌های متصل به شبکه و تعداد کاربران استفاده‌کننده از سرویس‌های شبکه

تعداد نرم‌افزارهای تحت شبکه مانند نرم‌افزارهای مالی یا اتوماسیون اداری

تعداد سرویس‌های نرم‌افزاری و دستگاه‌های تحت شبکه‌ای که قصد دارید اشتراک‌گذاری کنید مانند پرینترها و اسکنرهای تحت شبکه، دستگاه حضور و غیاب .

فراموش نکنید که باید میزان رشد و پیشرفت مجموعه خود را تا چند سال آینده در نظر بگیرید، زیرا با توجه به قیمت سرور HP نمی توان آنها را مثل رایانه‌های شخصی که در مجموعه استفاده می‌کنید، هر سال یا هر دو سه سال یک‌بار عوض کرد. بنابراین باید رشد احتمالی مجموعه خود به لحاظ تعداد کاربرانی که ممکن است تا چند سال آینده به مجموعه شما اضافه شوند و همچنین تعداد سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای تحت شبکه را در نظر بگیرید.

۴- خرید سرور HP و مقرون به صرفه

کدام سرور HP مقرون به صرفه تر است ؟

بر خلاف اینکه همیشه برای خرید رایانه‌های شخصی سعی می‌کنیم بالاترین مدل رایانه با بهترین مشخصات تهیه کنیم، تقریباً می‌توان گفت برای خرید سرور HP چنین امکانی وجود ندارد؛ زیرا سرورها در انواع مختلف و برای استفاده‌های گوناگون تولید می‌شوند و هیچ سقفی به لحاظ قیمتی نمی‌توان برای آن‌ها در نظر گرفت. پس بهتر است سرور انتخابی شما با توجه به نیازهای واقعی مجموعه و بر اساس بودجه‌ای که برای آن مشخص کرده‌اید، خریداری شود.

یکی از سرورهایی که در ایران بسیار پرفروش و کاربردی هست و از نظر اقتصادی بسیار هم صرفه اقتصادی دارد سرور HP DL380 G10 هست که می تواند انتظارات شما را از نیازهایی که برای بکاپ گیری ، مجازی سازی و مدیریت مجموعه شما برآورده سازد .

۵- استفاده از برندهای معتبر

 

تاثیر برند در انتخاب سرور

مشخصات سرور HPبا توجه به اینکه سرورها از دسته تجهیزات زیرساختی و استراتژیک محسوب می‌شوند، بهتر است در انتخاب برند آن دقت ویژه‌ای به خرج دهید، در بازار، سرورهای بدون برند یا با برندهای ناشناخته و درجه چندم جهانی با قیمت‌های بسیار مناسب وجود دارند که متأسفانه طول عمر آن‌ها بسیار کوتاه است و کیفیت خوبی ندارند. سعی کنید سرور انتخابی خود را از بین برندهای مطرح و معتبر جهانی انتخاب کنید. طبق گزارش فصل چهارم سال ۲۰۱۵، از وب سایت IDC در خصوص پنج برند اول تولیدکننده سرور در جهان، به ترتیب می‌توان از HP، DELL، IBM، Lenovo و Cisco نام برد که تقریباً تمامی برندهای ذکرشده در حال حاضر در بازار ایران وجود دارند.

 

۶- قابلیت ارتقای سخت افزاری

 

سرور با قابلیت ارتقا

فراموش نکنید که سرور اچ پی شما باید حداقل ۳۰ تا ۴۰ درصد قابلیت ارتقا را در مقایسه با مشخصات فعلی آن دارا باشد. ممکن است به هر دلیلی پس از گذشت مدتی استفاده، نیاز به ارتقا و اضافه کردن پردازنده، رم یا هارددیسک داشته باشید. پس قبل از خرید سرور HP ، شما باید فضای مناسب برای اضافه کردن قطعات و ارتقای سخت‌افزاری را داشته باشد.

خرید سرور اچ پی از شرکت آرسس پارت پرداز قرن
با اطمینان خرید کنید …


برای خرید سرور HP در ساعات اداری می توانید با کارشناسان فنی و فروش  شرکت آرسس با شماره ۷۲۰۳۴-۰۲۱ تماس برقرار کنید یا در ۲۴ ساعت شبانه روز درخواست استعلام قیمت سرور یا
 خرید کیونپ ، سخت افزار سرور ، کامپیوتر و لوازم جانبی آن ، تجهیزات شبکه و هر کالای دیجیتالی که مد نظر شما هست به صورت آنلاین ارسال کنید تا در اولین فرصت به شما پاسخ داده شود .

فروش سرور HP در سری های مختلف

سرورهای اچ پی برای کار در مکان ها مختلف و با بودجه های متفاوت برای خرید مشتریان تولید شده است . فروش سرور HP در ایران مانند سایر کشورها با مدل های متفاوتی در بازار عرضه شده است که توانسته در بین برندهای معتبر بیشترین مخاطب را به خود جذب کند .
 
سرور HP در سری های زیر روانه بازار شده است که هر کدام کارایی خاص خود را دارد :
سرور BL
سرور DL
سرور ML
سرور MICRO
تاور سرور

ML (tower server)

سرورهای تاور اچ پی

سرور رکمونت

DL (Rack Mount)

سرورهای رکمونت اچ پی

BL (blade)

بلید سرورهای اچ پی

میکرو سرور

Micro server

میکرو سرور های اچ پی

خرید سرور اچ پی دست دوم یا نو ؟

——————————————–
 
یکی از سوالاتی که در کسب و کارها برای خرید سرور HPE پیش می آید، این است که سرور نو بخریم یا دست دوم ؟

نکته ای که وجود دارد این است که تکنولوژی سرورها روز به روز در حال پیشرفت است و سرورهای نو که در بازار وجود دارند، آخرین تکنولوژی سرور هستند. به خصوص هنگام خرید سرور اچ پی سعی کنید از سرور نو استفاده کنید تا آخرین و بهترین تکنولوژی را در دست داشته باشید. البته منطقی است که هزینه خرید سرور نو نسبت به سرور کارکرده بیشتر است و این مورد به درد کسب و کارهایی می خورد که هزینه خرید سرور HPE برای آن ها سنگین نیست.

خرید سرور hp

خرید سرور

فروش سرور اچ پی

با وجود آن که پیشنهاد فروش سرور اچ پی در شرکت آرسس برای شما مشتریان خرید سرور نو هست اما سرورهای نسل قبلی هم به خوبی نیاز شما را رفع می کند. در واقع خرید سرور استوک به راحتی نیاز شما را رفع می کنند در صورتی که قبلا به درستی از آن استفاده شده باشد. همچنین سرور اچ پی در نسل های قبلی ضعف سخت افزاری ندارند و تنها نسبت به مدل های جدیدتر ، کمی ضعیف تر عمل می کنند اما باز هم نیاز کسب و کارها را به خوبی پاسخ می دهند. حتی در برخی موارد، شما می توانید سرور HP خود را ارتقاء دهید و آن را به نسل های جدید سرور اچ پی نزدیک تر کنید.

با انواع سرورهای اچ پی آشنا شوید :

ایستاده | رکمونت | تیغه ای

درباره شرکت اچ پی بیشتر بدانید !
 
فروش سرور  HPE و سرگذشت آن 
 

شرکت اچ پی به عنوان یک برند قوی در زمینه ماشین های اداری و لپ تاپ شناخته شده است. اما تولیدات این برند در همین جا ختم نشده و در زمینه فروش سرور HPE به همان خوبی و قدرتمندی ماشین های اداری و کامپیوتر، قدرت نمایی می کند.

سرور های ProLiant اچ پی یکی از انواع مشهور سرورها هستند که نخستین بار در شرکت Compaq (کامپک) معرفی شد. در پی ادغام با شرکت HP در زمینه سرور و تجهیزات  ذخیره سازی، حرف E  که مخفف کلمه enterprise (تجاری ) بود به آخر برند HP اضافه شد و فعالیت گسترده این شرکت در سطح بین الملل شروع شد.

بهترین سرور

سرور HP بسیار انعطاف پذیر طراحی و تولید شده است . در سال ۲۰۱۲ شرکت اچ پی نسل هشتم سرور HP G8 را وارد بازار کرد و دو سال بعد یعنی ۲۰۱۴ نسل نهم  سرور HP G9 را وارد بازار کرد. انتهای ۲۰۱۷ نسل دهم سرور HP G10 و آخرین نسل موجود در بازار را ارائه کرد.

فروش سرور HP اکنون به صورت انحصاری توسط کمپانی HPE انجام می گردد .

مزایای خرید سرور HP

  1. کانفینگ و بهینه سازی و ارتقا پذیری در سریع ترین زمان ممکن
  2. نسبت به سایر رقبا در تکنولوژی، مانیتورینگ و تنظیمات سرور به صورت آنی قدرتمند تر عمل می کند.
  3. گزینه مناسب برای پردازش ابری
  4. اگرچه نسبت به سایر رقبا و برند ها گران قیمت تر هست ولی بدلیل امنیت بالای سیستم ها و تشخیص حمله و امکان بازسازی آسیب ها، ارزشمند است.
  5. مدیریت کامل و بدون واسطه از راه دور
  6. تعداد بسیار زیاد سنسور ها در سرور HP باعث رفع ایراد در سریع ترین زمان ممکن است.

نتیجه

سرور ها اصلی ترین بستر نگه داری و پردازش اطلاعات در شبکه های بزرگ و کوچک هستند. در واقع نقش کامپیوتری را اجرا می کنند که قدرت پردازش بالایی داشته و وظیفه های پردازشگری سنگین را به راحتی انجام می دهند.

سوالات متداول خرید سرور اچ پی