عکس مربوط به راهنمای خرید تلویزیون است.

راهنمای خرید تلویزیون 📺 سال۲۰۲۲+بررسی قیمت برند های روز دنیا

راهنمای خرید تلویزیون به شما این امکان را می دهد که هنگام خرید یک تلویزیون جدید، تفاوت های بین رزولوشن ۸K و ۴K، ویژگی های تلویزیون هوشمند، چرا میخواهید تلویزیون HDR باشد و تفاوت های بین LED و OLED بدانید. دنیای تلویزیون هر روز پیشرفته تر به نظر می رسد. در عین حال بسیار سردرگم کننده نیز است.

 

عکس مربوط به راهنمای خرید تلویزیون است.

امروزه، مجموعه گسترده ای از تلویزیون های با کیفیت بالا(HD) ، ۴ K Ultra HDو حتی ۸K در فروشگاه ها وجود دارد. از صفحه نمایش های بزرگ گرفته تا نمایشگرهای سطح بالا که بهترین تلویزیون های موجود را از همدیگر متمایز می کند. فن آوری ها و ویژگی های شگفت انگیز باعث می شود که هر خریدار، رجوعی هرچند کوتاه به راهنمای خرید تلویزیون داشته باشد. ما در اینجا هستیم تا شما را از درگیری های ذهنی رهایی دهیم.
اگر به کمک بیشتری نیاز دارید ما همچنین با معرفی همه مدل های جدید سال ۲۰۲۰، نگاهی دقیق به برند های معروف از جمله سام الکترونیک، ال جی، سامسونگ و سونی می اندازیم. این بررسی ها شما را برای تصمیم گیری نهایی کمک می کند.

اندازه صفحه نمایش:

اگر به دنبال یک تلویزیون اصیل با کارایی بالا هستید، احتمالاً بزرگترین عامل تصمیم شما اندازه صفحه نمایش خواهد بود. در نظر بگیرید که بسیاری از افراد خانواده شما به طور معمول با هم تلویزیون تماشا می کنند و شما می خواهید تلویزیون جدید خود را مطابق با نیاز خانواده خود تامین کنید. باید سایز مورد نیاز خود را بررسی کنید سپس بزرگترین اندازه صفحه نمایش را انتخاب کنید که به راحتی در فضای انتخاب شده متناسب باشد. بودجه شما هم در انتخاب شما کاملا دخیل است. پس نکته قابل اهمیت، توجه به قیمت، کارایی و فضای اتاق نشیمن است.

اندازه صفحه نمایش بستگی نحوه ی نشستن شما در مقابل تلویزیون دارد. در اصل، اگر می توانید پیکسل های منحصر به فرد صفحه را ببینید، خیلی نزدیک هستید. یک قانون خوب این است که شما باید در فاصله ای از تلویزیون بنشینید که سه برابر بیشتر از ارتفاع صفحه نمایش برای HD و فقط ۱.۵ برابر ارتفاع صفحه نمایش برای ۴K Ultra HD باشد.
هیچ راهنمای خرید تلویزیون ، هر چقدر هم که دقیق باشد ، نمی تواند جایگزین تجربه و قضاوت شما باشد. اگر فرصت دارید، به یک فروشگاه بروید (و شاید خانواده خود را ببرید) و به تلویزیون نگاه کنید. اگرچه تصویر ۴K نسبت به ۱۰۸۰p کمتر متداول است ، اما اگر قصد دارید در نزدیکی یک صفحه نمایش بسیار بزرگ بنشینید ، می توانید از فناوری با وضوح بالاتر استفاده کنید.
اما شما همچنین باید در نظر بگیرید که تلویزیون در خانه شما قرار خواهد گرفت. در حالی که توصیه فوق برای اتاق های نشیمن و سینمای خانگی در نظر گرفته شده است، شما باید در نظر بگیرید که چه اندازه برای سایر قسمتهای خانه مانند اتاق خواب یا آشپزخانه مناسب است، جایی که یک تلویزیون کوچکتر ممکن است یک ضرورت باشد.

وضوح صفحه نمایش، ۸k ، ۴k یا HD ؟

رزولوشن تعداد پیکسل هایی که تصویر را بر روی صفحه نمایش تشکیل می دهند، از نظر ردیف های افقی و ستون های عمودی توصیف می کند. پیکسل های بیشتر باعث تصویر واضح تر و جزئیات ظریف تر می شوند، بنابراین وضوح بالاتر (تقریباً همیشه) بهتر است.

عکس مربوط به وضوح صفحه نمایش است.

هیچ راهنمای خرید تلویزیون ای بدون بحث در مورد وضوح صفحه نمایش کامل نیست. سالهاست، وضوح تصویر ۱۹۲۰*۱۰۸۰ که به آن Full HD نیز گفته می شود، استاندارد بوده و هنوز هم رایج ترین وضوح در تلویزیون های سراسر جهان است. با این حال، تولید کنندگان تلویزیون به سرعت در حال تغییر به مجموعه های Ultra HD هستند (همچنین به آن ۴K نیز گفته می شود). این مدل های ۴K چهار برابر تعداد پیکسل ها نسبت به صفحه نمایش های فعلی HDTV دارند. ما در حال صحبت کردن ۲.۱۶۰ خط افقی یا ۳۸۴۰ x 2160 پیکسل هستیم.
بزرگترین فایده تلویزیون های ۴K این است که اشیاء کوچک روی صفحه نمایش جزئیات بیشتری دارند، از جمله متن واضح تر. به طور کلی، تصاویر نسبت به HDTV غنی تر و دوست داشتنی تر به نظر می رسند.عکس این مزیت را دارد که به شما امکان می دهد صفحه را از فاصله کمتری مشاهده کنید و باعث می شود تلویزیون های بزرگتر راحت تر در خانه ای با اندازه معمولی مشاهده شوند.
فیلم های HD عالی به نظر می رسند. چندین سرویس پخش مانند Netflix ، Amazonو Video و حتی YouTube شروع به ارائه محتوای ۴K کرده اند. دیسک های Blu-ray تصاویر را HD و فوق العاده نمایش می دهند، متداول تر هم هستند، اما هنوز هم کمتر از استاندارد ۱۰۸۰p متداول هستند. تلویزیون هایDirectTV ، Dish Network و Comcast Xfinity همه فیلم های ۴K را آغاز کرده اند. مجموعه های Ultra HD می توانند محتوای HD موجود را بالا ببرند.
اولین موج تلویزیون های ۸K به بازار آمد و با ورود تلویزیون Q900 8K سامسونگ به مرحله اول رسید. اکنون ال جی ۸۸ اینچی Z9 را در بازار میبینیم. OLED و چندین تلویزیون ۸K دیگر را در سال ۲۰۲۰ انتظار داشته باشید. این نمایشگرها وضوح تصویر چهار برابر را با کیفیت ۴K به نمایش می گذارند، کیفیت عالی را ارائه می دهند، اما یافتن محتوا برای استفاده کامل از وضوح بالاتر بسیار محدود است. حداقل یک یا دو سال صبر لازم خواهد بود، قبل از اینکه ۸K مجموعه برای همه توصیه شود، بنابراین توصیه می کنیم به ۴Kفکر کنید.
وضوح فوق العاده HD، همچنین با نام ۴K به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به استاندارد است و اگر می خواهید سرمایه گذاری خود را در آینده با ثبات کنید، انتخاب بهتری است. در حال حاضر می توانید تلویزیون ۸K با وضوح بالاتر خریداری کنید، اما پیشنهاد می کنیم این کار را خاموش نکنید.

:HDRاگر می خواهید بیشترین رنگ را داشته باشید باید به آن توجه کنید.

HDR یک ویژگی جدید از مجموعه های ۴K Ultra HD است و از دامنه دینامیکی بالایی برخوردار است، مرجعی بر توانایی آن در ارائه رنگ های بیشتر، میزان کنتراست بیشتر و افزایش روشنایی است. HDR در اصل ارتقاء فرمت ۴K یا Ultra HD است (برای مجموعه های HD 1080p قابل اجرا نیست). برای این ویژگی جدید، سازندگان تلویزیون در حال ردیابی های جدید برای این مجموعه هستند تا بتوانند آنها را از تلویزیون های استاندارد ۴K Ultra HD متمایز کنند.

 

استاندارد اصلی برای HDR10 نامیده می شود، همانطور که توسط اتحادیه UHD ، یک گروه تجاری صنعت تنظیم شده است، ده ها شرکت در حال پشتیبانی از این حداقل مشخصات اساسی برای سازگاری HDR هستند، بنابراین امسال “HDR10” یا “Ultra HD Premium ” را در تعداد فزاینده ای از مجموعه ها مشاهده خواهید کرد.
Dolby Vision نسخه ای از HDR است که توسط افرادی ساخته شده و دارای مجوزهایی است که باعث کاهش سر و صدای Dolby و صدای فراگیر شده است. از نظر تئوری ، یک مجموعه Dolby Vision برای نمایش محتوای HDR باید معیارهای دقیق تری را ارائه دهد، و به نظر می رسد آزمایش ما این نتیجه را به همراه دارد. تاکنون ، دالبی ویژن از نظر قالب های HDR اختصاصی این صنعت را هدایت کرده است.
همچنان سردرگمی HDR وجود دارد. در حال حاضر هر مجموعه با قابلیت HDR در بازار سازگار با HDR10 است، اما Dolby Vision فقط در مجموعه هایی مشاهده می شود که هم استانداردهای فنی Dolby را رعایت می کنند و هم هزینه صدور مجوز را برای این استاندارد پرداخت می کنند. با این وجود ، دالبی ویژن به سرعت به استاندارد صنعت برای محتوای HDR تبدیل شده است، و می توانید در مدل های برتر از اکثر مارک ها (از جمله LG ، Sony ، TCL و Vizio آن را پیدا کنید.).
برنامه نویسی HDR زیادی در دسترس نیست، اما کمی بهتر ظاهر می شود. چند ده فیلم در قالب جدید دیسک Blu-ray 4K وجود دارد که تعداد فزاینده ای از نمایش های HDR از طریق سرویس های پخش مانند Amazon و Netflix در دسترس هستند. برخی از پخش کننده های جدید ۴K Blu-ray همچنین قول داده اند که قابل تنظیم برای کنترل دیسک های HDR جدید باشند، اما قبل از خرید آن ها را بررسی کنید. سرانجام ، کابل و ماهواره شکل HDR خود را دارند، به نام Hybrid-Log Gamma (HLG)، بنابراین شما باید اکنون HDR را ببینید.
مجموعه ای را فقط برای پشتیبانی HDR خود انتخاب نکنید زیرا استاندارد هنوز تثبیت نشده است. اما اگر بهترین ها را می خواهید، یک مجموعه HDR خریداری کنید که با Dolby Vision سازگار باشد، زیرا به نظر می رسد این فرایند در حال افزایش است.

نرخ تازه سازی: سریعتر و بهتر !

در راهنمای خرید تلویزیون این نکته قابل بیان است که نرخ تازه سازی، بیان شده در هرتز، نشان می دهد که چند بار در هر ثانیه یک تصویر در صفحه تجدید می شود. نرخ بارگیری استاندارد ۶۰ بار در ثانیه یا ۶۰ هرتز است. با این حال، در صحنه هایی با اشیاء در حال حرکت به سرعت، سرعت تازه سازی ۶۰ هرتز می تواند همه چیز را مبهم یا پرشکوه جلوه دهد، به خصوص در تلویزیون های .LCD بنابراین، برای ایجاد یک تصویر باثبات تر، تولید کنندگان نرخ تجدید را تا ۱۲۰ هرتز (و در برخی موارد تا ۲۴۰ هرتز) دو برابر می کنند.
از آنجا که بسیاری از تصاویر در هر ثانیه در محتوای ویدئوی اصلی وجود ندارد، تلویزیون ها سرعت های تازه سازی سریعتر را به روش های مختلفی کنترل می کنند. یک روش این است که به سادگی تصاویر سیاه را بین تصاویر اصلی وارد کنید، چشم های بیننده را فریب دهید تا تصویری کم رنگ تر و محکم تر ببینید. روش دیگر تولید و درج تصاویر جدید -نمایش وضعیت حرکتی بین دو تصویر مجاور- برای نمایش حرکت واقعی تر است. با این وجود ، بسته به نحوه انجام فیلمبرداری، می تواند یک فیلم یا سینک آپارتمان را مسطح به نظر برسد.
برخی از مدلهای جدید از پشتیبانی با نرخ فریم بالا (HFR) برخوردار هستند، به این معنی که هم سرعت تجدید بالاتری دارند و هم پشتیبانی از مطالب با نرخ فریم بالاتر از ۶۰ هرتز را اضافه می کنند. با تنظیم محتوای HFR، از هر دو فیلم و پخش زنده ، و HFR مخصوص ورزش های زنده بسیار مناسب خواهد بود، بنابراین مطمئناً یک ویژگی خوب برای تماشای آن است که راهنمای خرید تلویزیون باید می دانستید.
گیمرها به ویژه، علاقه مند به کسب نرخ تازه سازی بالاتر هستند، اما اگر از یک کنسول بازی استفاده می کنید، ۶۰ هرتز نقطه اوج قدرت است. بیشتر کنسول های بازی با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه و حتی بهترین تلویزیون های بازی ۴K بهترین عملکرد را حتی کمتر از ۱۲۰ هرتز ارائه می دهند که برای سایر محتوا پیشنهاد می کنیم.
از عباراتی مانند “نرخ تازه کردن مؤثر” استفاده کنید، به این معنی که نرخ فریم واقعی نصف نرخ اعلام شده است (به عنوان مثال، “نرخ تازه سازی مؤثر ۱۲۰ هرتز” در واقع یک نرخ تازه سازی ۶۰ هرتز است).
این نکته در راهنمای خرید تلویزیون قابل ذکر است که گیمرها از تلویزیون ۶۰ هرتز زیادی دریافت می کنند، اما اکثر خریداران تلویزیون نباید یک تلویزیون با نرخ تازه سازی کمتر از ۱۲۰ هرتز بخرند.

HDMI و اتصالات

به تعداد ورودی های HDMI که یک مجموعه تلویزیونی توجه کنید. تولیدکننده هایی که به دنبال اصلاح هزینه هستند ممکن است پلاستیک HDMI کمتری را در پشت تلویزیون خود ارائه دهند. این پورت ها می توانند به سرعت مورد استفاده قرار بگیرند.
اگر تصمیم خود را گرفته اید و HD 4 Ultra HD را خریداری کردید، مطمئن شوید که درگاه های این مجموعه از HDMI 2.0 پشتیبانی می کنند تا از منابع Ultra HD آینده استفاده کنید. بسیاری از تلویزیون های موجود در بازار تنها یک درگاه دارند که از طرح محافظت از کپی ۴K معروف به HDCP 2.2 (حفاظت از محتوای دیجیتال با پهنای باند) پشتیبانی می کند.
فرمت HDMI 2.1 جدیدتر در ماههای اخیر شروع به تولید تلویزیون کرده است و در حالی که بیشترین مزایای استاندارد جدید در ارائه محتوای ۸K دیده می شود، هنوز هم تعداد زیادی چیزهای خوب در مجموعه های ۴K دیده می شود. بزرگترین پیشرفت پشتیبانی از نرخ تازه سازی متغیر(VRR) است، که همان نوع مطابقت با نرخ فریم را در فن آوری های G-Sync و Nvidia G-Sync و AMD FreeSync مشاهده می کند. با تطبیق نرخ تازه سازی تلویزیون با نرخ های فریم در منبع شما صفحه صفر خواهید داشت. همچنین نرخ فریم بالاتری را برای فیلم های ۴K و داده های HDR غنی تر اضافه می کند که امکان کنترل در سطح صحنه را برای کنترل دقیق تر نور پس زمینه فراهم می کند.
در حال حاضر، ما شاهد قابلیت HDMI 2.1 در چند مدل مانند LG C9 OLED هستیم که از استاندارد سریعتر برای هر چهار پورت HDMI خود استفاده می کند. و HDMI 2.1 با بیرون آمدن مدل های جدید ۲۰۲۰ در بهار امسال، در تلویزیون های بیشتری ظاهر می شود. آنچه را که به زودی از LG ، سامسونگ ، سونی ، TCL ، Vizio ، فیلیپس و Hisense به دست می آورید بررسی کنید. به این راهنمای خرید تلویزیون توجه کنید تا درک کنید که HDMI 2.1 چگونه می تواند به شما سود برساند و آیا ارزش استفاده از آن در سال آینده را دارد یا خیر.
انواع تلویزیون: LCD ، LED LCD و OLED
گذشته از مجموعه های طراحی، فقط دو نوع تلویزیون در بازار وجود دارد: LCD و OLED. مگر اینکه درآمد یکبار مصرف زیادی داشته باشید ، احتمالاً می خواهید یک تلویزیون ال سی دی بخرید.

مجموعه های LED و LCD

ابر قدرت تلویزیون های امروزه LCD LCD هستند. این مجموعه های HD و Ultra HD برای روشنایی صفحه LCD از دیودها (LED) استفاده می کنند و می توانند بسیار نازک باشند. بسیاری از این تلویزیون ها می توانند بطور دینامیکی قسمتهای خاصی از صفحه را روشن کنند و سایر قسمت ها را کم رنگ کنند تا به خوبی ترکیبی از مناطق تاریک در یک صحنه باشند. ویژگی ای که به عنوان تاری کم فعال یا تاریک شدن محلی شناخته می شود. مجموعه ال سی دی های بدون چراغ را نمی توان ۲۰۰ صفحه برای ۳۲ صفحه نمایش ۳۲ اینچی داشت، در حالی که یک مدل ۹۰ اینچی برتر از آن می تواند ۸۰۰۰ دلار قیمت بگیرد.
بیشتر مجموعه های LCD از LED ها در لبه صفحه استفاده می کنند. بهتر این مدل ها از کم رنگی فعال پشتیبانی می کنند، اما انجام برخی جادوگری های دیجیتال نیز این کار را صرفاً با دستکاری چراغ های کنار لبه انجام می دهد.
مجموعه های LED تمام عیار دارای دیودهای دارای تابش نور به طور مستقیم در پشت صفحه، در شبکه ای از “مناطق” هستند که می توانند بصورت جداگانه روشن یا تار شوند. چنین چیدمانی باعث روشن تر شدن نور پس زمینه می شود و تصویری دقیق تر از کنتراست ایجاد می کند. نورپردازی با نور کامل به یکباره برای مدلهای رده بالا محفوظ است، اما با ظاهر بیشتر مجموعه های Ultra HD با قیمت های پایین تر، این ویژگی در مجموعه هایی با قیمت متوسط رایج تر می شود.
یکی دیگر از فناوری های LCD، به نام نقاط کوانتومی، رایج تر شده است و با رعایت الزامات HDR برای تولید وسیع تری از رنگ ها و روشنایی بیشتر ، از آن استفاده می شود. یک ال سی دی که از نقاط کوانتومی استفاده می کند اساساً دارای لایه دیگری از نقاط نانوکریستال در اندازه های مختلف است که هنگام برخورد به نور پس زمینه چراغ روشن می شود. نتیجه، طیف گسترده تر رنگ و افزایش روشنایی است.
توجه داشته باشید که برخی از مارک ها برچسب های گیج کننده ای را ارائه می دهند. بزرگترین آن نام “”QLEDاست که به طور برجسته در مجموعه های حق بیمه سامسونگ دیده می شود و سایر تولید کنندگان در حال پرش به باند QLED هستند. این تلویزیون های LCD کوانتومی با نور پس زمینه LED هستند، با OLED اشتباه نکنید. و گرچه نمایشگرهای کوانتومی هنوز هم نمی توانند با سطح سیاه واقعی OLED مطابقت داشته باشند، اما تولید کنندگان برای بهبود فناوری کار می کنند واین عمل باعث شکاف باریک می شود. برای یک میانه مناسب قیمت بین نمایشگرهای LCD LCD و گران قیمت OLED، افزایش نقطه کوانتومی راهی هوشمندانه است.
نقاط مثبت: طیف گسترده ای از قیمت ها، اندازه ها و ویژگی ها. برخی از مدلهای Ultra HD 4K مقرون به صرفه هستند. صفحه های روشن حتی در یک اتاق آفتابی قابل مشاهده است. کیفیت تصویر به طور پیوسته با استفاده از فناوری نور پس زمینه تمام عیار و فناوری نقطه کوانتومی بهبود می یابد.
نقاط منفی: در هنگام نمایش حرکت سریع، مانند ورزش، نقایص را نشان می دهد. برخی از جزئیات سایه را از دست می دهد زیرا پیکسل ها نمی توانند کاملاً سیاه شوند (حتی با نور پس زمینه کامل). تصاویر هنگام مشاهده از سمت محو می شوند (خارج از محور).

تلویزیون های OLED

تلویزیون های OLED یکی از LCD های کامل دیزاین شده با چند ده روشنایی هستند. به جای نور پس زمینه، OLED ها از لایه ای از LED های ارگانیک، که در سطح پیکسل کنترل می شوند، استفاده می کنند تا به میزان مطلوب کنتراست سیاه و خیره کننده به نظر برسند. (فیلم آتش بازی در برابر یک آسمان سیاه نمایشگاهی محبوب از فناوری OLED است.)

عکس مربوط تلویزیون های OLED می باشد.

LG تنها شرکتی نیست که به طور فعال فناوری OLED را در اندازه صفحه نمایش بزرگ دنبال می کند. سونی چندین سال است که مدلهای OLED را ارائه می دهد و ما انتظار داریم در اواخر امسال شاهد عرضه های جدید OLED از Vizio و Philips باشیم.
مدل های ۵۵ اینچی با قیمت کمتر از ۲۰۰۰ دلار و مدل های ۶۵ اینچی در بازه ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار فروخته می شوند .سونی به خاطر قیمت پریمیوم خود بد نام است و در حال فروش تلویزیون جدید سونی Bravia A8H OLED در اندازه های ۵۵ و ۶۵ اینچ با قیمت ۲،۲۹۹ و ۳،۰۹۹ دلار است.
حتی ممکن است اولین نمایشگاههای OLED زیر ۱۰۰۰ دلاری را در اواخر سال جاری میلادی مشاهده کنیم زیرا شرکت های جدید با هم رقابت می کنند و پنل های OLED کوچکتر به بازار عرضه می شوند.
نقاط مثبت: در واقع رنگ های سیاه، سیاه عمیق تر و جزئیات کنتراست و سایه بهتر از تلویزیون های LCD به دست می آیند. کیفیت تصویر را هنگام مشاهده از سمت خود حفظ می کند.
نقاط منفی: قیمت های حق بیمه دارد؛ روشنایی اوج پایین تر از برخی از مجموعه های LCD، عدم اطمینان در مورد چگونگی صفحه نمایش ها با گذشت زمان، از جمله اینکه آیا آنها را از تصاویر “شبح” (سوختگی) از نمایش یک تصویر استاتیک برای مدت طولانی حفظ می کنند.

وضوح ۸ :k

اگر فکر می کردید پرش به وضوح ۴K شگفت انگیز است، حالا شما با ۸K روبرو هستید که با ۷۶۸۰ x 4320 پیکسل جزئیات را بیشتر می کند. دیدن آن هیجان انگیز است، و این بزرگترین چند بعدی در تلویزیون های مصرفی است. اما هر راهنمای خرید تلویزیون با ارزش باید این را بگوید که هنوز ارزش پول خود را صرف نکرده اید.

عکس مربوط به وضوح 8k می باشد.

تولیدکنندگان تلویزیون در صفحه نمایش های ۸K رقابت بزرگی دارند و شکی نیست که این بزرگترین چند بعدی در تلویزیون ها است. اما تمام این جزئیات چشمگیر هنوز یک عنصر اساسی را از دست داده است: محتوا. هیچ فیلم ۸K برای خرید در دسترس نیست و پخش در ۴K در حال حاضر مالیات بیشتری نسبت به ارتباط اینترنتی بسیاری از افراد دارد.
تا کنون ، شرکت ها امیدوارند که بالا بردن قدرت فانتزی با هوش مصنوعی، همه چیز را به اندازه کافی مناسب جلوه دهد تا قیمت هایی را که بالاتر از هزینه های مجموعه های ۴K مانند حق بیمه است، توجیه کند. مدل های ۸K موجود در بازار چند هزار دلار بیشتر از مدل های ۴K برتر است، مانند تلویزیون ۸۵ اینچی سامسونگ Q900R QLED 8K تلویزیون سامسونگ ، که دارای MSRP 14999 دلار (ایالات متحده) / ۱۴۹۹۹ پوند (انگلیس) ، یا ال جی ۸۸ اینچی Z9 8K OLED ، که به قیمت ۲۹۹۹۹ دلار (ایالات متحده) / ۲۹۹۹۹ پوند (انگلیس) به فروش می رسد.
شما می توانید تلویزیون های ۸K گرانقیمت را در اختیار گیرنده های اولیه بگذارید. تا زمانی که محتوا در دسترس نباشد، می خواهید هزینه های زیادی را برای فیلم ۴K با کیفیت بالا بپردازید.

تلویزیون های هوشمند: بیشترین موجودی های دنیا در حال حاضر هستند.

تعداد بیشتری از مجموعه ها با Wi-Fi داخلی برای اتصال سرویس های مبتنی بر اینترنت مانند Netflix برای پخش فیلم یا اجرای برنامه هایی برای تماشای برنامه هایی با علاقه خاص، بارگیری فیلم های درخواستی، پخش بازی یا حتی ارسال به فیس بوک همراه هستند. آخرین مدل ها حتی می توانند در میان سرویس های جریان و برنامه نویسی زنده از طریق کابل و ماهواره به جستجوی مطالب بپردازند.
ویزیو، ال جی و اکنون سامسونگ از یک نوار مفید آیکون در پایین صفحه استفاده می کنند. Roku رابط معروف بصری خود را در تلویزیون های بودجه ای از Hisense ، TCL و سایر مارک های ارزان قیمت ارائه می دهد. Google پلتفرم تلویزیون اندرویدی خود را برای شرکتهایی مانند سونی و وستینگهاوس فراهم می کند، و آمازون با تلویزیون های آمازون نسخه آتش از Toshiba و Insignia (نام تجاری بهترین خرید) در ترکیب قرار گرفته است. در حالی که بیشتر تلویزیون های هوشمند شامل عمده خدمات مانند Pandora ، Hulu و Netflix هستند ، بررسی کنید تا مطمئن شوید تلویزیون خریداری شده گزینه های مورد نظر شما را دارد. راهنمای خرید تلویزیون ما برای سوالات متداول شما در مورد تلویزیون های هوشمند و مقایسه سیستم عامل های تلویزیون هوشمند مکان های خوبی برای شروع هستند. تمامی سوالات خود را برای ما کامنت کنید تا در اولین فرصت به آن ها پاسخ دهیم.

 

<<< به این مطلب امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *